Hakkımızda

Şirket politikası olarak 2021 teknolojileri ile uyumlu, yenilikçi, farkındalık oluşturan ve tamamen çözüm odaklı hizmet anlayışını benimsedik. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti bizim her zaman öncelikli kriterimiz.

Zira kaliteli hizmet sunmak esas olandır.  Başarılı olmak isteyen tüm firmalara kalite ve müşteri memnuniyeti prensibini tavsiye ediyoruz. Bu kapsamda ekibimizi teknoloji odaklı olarak  sürekli periyodik eğitimlere tabi tutuyoruz. Eğitimli personel şirketin gülen yüzü ve kalitesidir.

Bir müşterimiz Çanak Anten Kurulumu istediği zaman önce kalite devreye girer. Sürecin başından sonuna kadar güler yüz ve saygı ön plandadır. İşlem tamamlanır. Kurulan sistem sorunsuz çalışır. Müşteri memnun kalır. Böylece bir iş daha başarı ve memnuniyetle noktalanmıştır.

Bu süreç Uydu Anteni Satış işleminde de sonrasında Uydu Teknik Servis hizmetinde de aynı şekilde işler ve devam eder. Yıllardır kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermedik. Büyümemizde ve başarıyı yakalamızda en büyük etken bu iki unsurdur. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Anayasası

* Madde 1: Müşteri, en önemli varlık sebebimizdir.
* Madde 2: Müşteri, yeni Müşteri kazandırma ya da kaybettirme ihtimali olan kişidir.
* Madde 3: Müşteri, ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi gereken kişidir.
* Madde 4: Müşteri, ürün sattıktan sonra da sürekli memnun edilmesi gereken kişidir.
* Madde 5: Müşteri Memnuniyeti, fark yaratmak, rakiplerin önünde yer almak, büyümek ve kâr etmek için şarttır.
* Madde 6: Tüm Müşteriler, kaliteli hizmet alma hakkına sahiptir.
* Madde 7: Tüm Uydu Gezegeni Çalışanları Müşteri Memnuniyetini oluşturmak ve Müşterilerin “Uydu Gezegeni beni düşünür, kendimi güvende hissederim” demesini sağlamakla yükümlüdür.
* Madde 8: Tüm Müşteriler “Uydu Gezegeni Müşterisi”dir. Başka kurum, şube ya da portföyün Müşterisi olduğu gerekçesiyle Müşterilere sunulacak hizmet kalitesiden taviz verilemez.
* Madde 9: Müşteriyi zamanında bilgilendirmek ve doğru kişiye / kanala yönlendirmek, Müşteri memnuniyetinin birinci koşuludur.
* Madde 10: Tüm Müşteriler, kullandığı ürün ve hizmetle ilgili şikayet etme hakkına sahiptir.

Misyonumuz,

Ticari kaygılardan oluşan yaşam kargaşası ve hayat kavgasında insanların unutmaya ve yitirmeye başladığı değerleri hatırlayarak,herşeyin sadece maddi değerlerin üzerine kurulmadığı bir ticari anlayışla siz değerli müşterilerimize,doğru,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef belirleyip bütün samimiyet ve içtenliğimizle karşınızda,sizlerinde sayesinde dik birşekilde ayakta durabilmektir..!

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, siz değerli müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler sunmaktır.

Değerlerimiz,

  • Çözüm odaklılık
  • Müşteri memnuniyeti
  • Güvenilirlik
  • İşbirliği
  • Esneklik Kalite

Uydu Gezegeni Farkı

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.

Uydu Gezegeni Güvenilirliliği

Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerimize güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan hissedarlar açısından, şeffaf yönetilen toplum açısından, çevre ve yasalara saygılı kurumsal kültürdür.

Uydu Gezegeni İşbirliği

Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte yarattığı sinerji ve bilgi birikiminin gücünü, ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek, hızlı ve etkin karar almak için her birimizin her an hazır olmasını sağlar ve bizi sürekli güçlü, dinamik ve yetkin halde tutar.

Uydu Gezegeni Esnekliği

Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektedir.