Tv Servisi Televizyoncu Teknik Servis Tv

Tv servisi televizyoncu teknik servis tv servisi olarak, istanbul geneline hizmet sunuyoruz. Tv servisleri içerisinde en etkili servis ağına sahibiz.

Tv Servisi Televizyoncu Teknik Servis Tv

HEMEN ARA

0532 428 41 40

0537 054 63 83

TELEFON NUMARALARINA TIKLAYARAK DİREK ARAMA YAPABİLİRSİNİZ…

Tv Servisi Televizyoncu Teknik Servis Tv

İstanbul’un tüm semtlerine tv servisi hizmeti vermekteyiz. Tv servisleri içerisinde en etkili ve bilgili servis elemanlarından oluşan servis ağına sahibiz.

Taşınma esnasında söktüğünüz televizyonu kurdurmak mı? istiyorsunuz? arayın aynı gün gelelim markası ne olursa olsun tv’nizi çalıştırıp gerekli ayar ve yüklemelerini yaparak teslim edelim.

Tv kanallarınız silindiyse yükleme işlemini yapamıyorsanız, hizmetinizdeyiz . Markası her ne olursu olsun bütün televizyonlarınızın yükleme ve sıralama işlemlerini yapıyoruz.

Tv’niz için yer değişikliği düşünüyorsanız sorun etmeyin gerekli ekipmanlar ile yüklü tam donanımlı servis araçlarımızla uzman personelimiz gerekli işlemi sizler için kırmadan dökmeden gerçekleştiriceklerdir. 

Televizyon servisi olarak firmamız haftanın 7 günü sabah 08.30 akşam 21.00 saatleri arasında tv teknik servis hizmeti vermektedir.