Uydu Anten Servisi Uydu Anten Servisleri

Uydu anten servisi uydu anten servisleri firması olarak, uydu anten arıza, uydu zayıf sinyal, uyduda sinyal yok hatalarında aynı gün çözüm üretiyoruz.

Uydu Anten Servisi Uydu Anten Servisleri

 

HEMEN ARA

0532 428 41 40

0537 054 63 83

TELEFON NUMARALARINA TIKLAYARAK DİREK ARAMA YAPABİLİRSİNİZ…

Uydu Anten Servisi Uydu Anten Servisleri

 

İstanbul’un tüm semtlerine uydu anten servisi hizmeti vermekteyiz. Uydu anten arızası yaşadığınız durumlarda, uydu çanak servisi gibi teknik konulara ihtiyaç duyduğunuzda, uydu lnb ayarı için uydu anten servisleri olarak firmamız ile için irtibata geçiniz.

Firmamız sorunlarınıza aynı gün çözüm üretmek için sabah 08 : 30 ile akşam 21 : 00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Uyduda sinyal yok, uyduda sinyal var kalite yok gibi problemler uydu anten yada uydu anten tesisatında oluşan arızalardan dolayı oluşan sorunlardır.  Sizde sinyal yok sorunu ile karşı karşıya iseniz bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin.

 

Uydu sinyal yok diyor hatası : Uydu anten yönü dönmüş, uydu anten ucunda bulunan lnb arızalanmış yada kablo işlevini yapmıyor demektir.

Uydu zayıf sinyal hatası : Yüksek ihtimal ile uydu anten yönü dönmüştür.

Sinyal yok sorunu : Bu hatadada gene uydu anten yönü dönmüş, kablo yada lnb arızası ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.

Bazı kanallarda sinyal yok : Uydu alıcı frekansları karışmış olabilir, yayıncı kuruluş başka bir frekanstan yayın yapmaya başlamış olabilir yada yine uydu anten tesisatında sorun oluşmuş olabilir.